Hürriyet

24 Kasım 2012 Cumartesi

Paranız yoksa can kurtaramıyor musunuz?

Paranız yoksa can kurtaramıyor musunuz?

Bundan 1 hafta önce 3 ev arkadaşı bir kedi buluyor. Kedinin kalın bağırsağı dışarı çıkmış, kedi bitkin ve kir içinde. Derhal bağlı oldukları Kadıköy Belediyesi'nin geçici bakımevine götürüyorlar. Kedinin iç/dış parazit tedavisi yapılıyor, kediye serum veriliyor ve kedi operasyona alınıyor.
Buraya kadar her şey yolunda görünüyor. Ancak kedi kontrole götürüldüğünde bağırsakta ödem oluştuğu için dikişler erken alınıyor. Eve götürülen kedinin kalın bağırsağı aynı akşam tekrar dışarı çıkıyor. 

İstanbul gibi veteriner klinigi bol bir şehrin, veteriner kliniği en bol ilçelerinden birinde, Kadıköy'de asıl ilginçlikler bundan sonra başlıyor. Gecenin bir yarısı 24 saat açık kliniklerin listesi aranıyor. 

1. Kliniklerden önce Moda Pati'ye gidiliyor. Moda Pati'deki görevli gece yarısından sonra gidilen klinikte yaklaşık 1 buçuk saat boyunca ilk müdahaleyi gerçekleştiriyor. Oldukça özenle kedinin enfeksiyon kapmaması için optimum şartları sağlamaya çalışıyor. Emeklerinin karşılığında hiçbir ücret istemiyor. Ancak operasyona alacak cerrahla görüştükten sonra 500 lira operasyon ücreti belirtiyor. Ve bu miktarın tek seferde ödenmemesi halinde operasyonun gerçekleşmeyeceğini söylüyor. Kediyi bulanlar bunu tek seferde karşılayamayacaklarını, kredi kartı kullanmadıklarını, gerekirse senet imzalayacaklarını söylüyorlar. Görevlinin eli kolu bağlı, bu talebi reddediyor.
2. Kedinin durumu kötü olduğu için diğer bir yakın klinik olan Friends Veteriner Kliniği aranıyor. Kısa ve net bir görüşmenin ardından operasyon ücreti tek seferde karşılanmazsa kedinin operasyona alınmayacağı söyleniyor. Umutlar azalıyor. 

3. Ardından tüm bu sürece tanık olmakla kalmayıp dahil olan Vegan Türkiye Twitter'dan bir takipçisi ile haberleşiyor. Sabaha karşı 4'te buluşuluyor ve Vetline Hayvan Hastanesi'ne gidiliyor. Yanımızda Twitter'dan bize yardım eden @onomatopeik olmasa orada da sorun yaşayacağız. Çünkü onomatopeik'in referansımız olması sebebiyle bazı avantajlarımız olduğu sonradan dile getiriliyor. Neticede Vetline Hayvan Hastanesi'nde kedi operasyona alınıyor ve hastanede müşahede altında tutuluyor. Ücretlendirmeyi 2 taksite bölebilecekleri söyleniyor. Ancak bunun teyidi için yeniden görüşme yapılması gerekiyor.

Veteriner hekimlik biz hayvan hakları savunucuları için en saygıdeğer mesleklerden biri. Verdikleri emeğin karşılığını almaları gerektiğini savunuyoruz. Ancak kimse masraftan kaçmazken, sadece taksitlendirme isterken - üstelik bunu yasal olarak güvenceye alabilecek birçok yol varken - bundan kaçan klinik sahipleri ve hekimlere karşı güvenimizi yitiriyoruz. 

Moda Pati'deki görevli bize nezaketle emek verirken operasyon ücretini taksitlendirmemeyi klinikte kimler istedi? Friends neden kedinin bağırsağı dışarıdayken bütün yolların önünü kapattı? İstanbul'da, Ankara'da veya diğer illerde bir can söz konusu olduğu halde sadece "peşin para"yı düşünen klinik sahipleri ve hekimler meslek etiğine uygun davrandıklarını düşünüyorlar mı? 

Bu yazı kesinlikle ticari itibar zedelemek amacıyla yazılmamıştır. Vegan Türkiye'nin Twitter hesabından yapılan rica üzerine düşünülerek ve kedinin sorumluluğunu alan yaşam hakkı savunucusu ile ortak karara varılarak süreci benzer tecrübeler edinmek zorunda kalabilecek insanlara aktarmak amacıyla yazılmıştır. Canı tehlikede bir kedinin hayatını ticari prensiplerle göz ardı eden kliniklerin afişe edilip edilmemesi ise ayrı bir mevzudur.

Kedinin Durumu

Kediyi ziyaret ettiğimizde kedinin operasyona bağlı olarak bir hayati tehlikesi bulunmadığı tarafımıza iletildi. Mama yiyor ve su içiyor. Dışarıya çıkan kalın bağırsağın yeniden dışarı çıkma riskine karşı kedi toplam 3 gün hastanede tutulmuş olacak. 

Artık 1 buçuk aylık dişi kediye yuva aranıyor.

Ölüm yasasına sessiz kalan veteriner klinikleri

Birçok veteriner kliniği, sokak hayvanlarını tedavi ettiren yaşam hakkı savunucuları ve merhametli insanlar ile çalışıyor. Bu klinik sahiplerinin ve çalışanlarının "tamamı" en azından işlerine duydukları saygı sebebiyle ölüm yasasına karşı yürüyüşlerde bizlerle olmalıydılar, bundan sonraki süreçte ölüm yasasına karşı desteklerini esirgememelerini diliyoruz. *Metnin tamamı VeganTürkiye'ye aittir. Yararlanılan kaynaklar ve alıntılar bağlantılarla gösterilmektedir.

131 yorum:

Benim de başımdan böyle bir durum geçti ve olay bulduğum kedinin ölümüyle sonuçlandı. Çok üzülmüştüm. Aslında bu duyarlı veterinerlerin bir listesi olsa çok iyi olur.

Aynı şey benim de başıma geldi ve yine Moda'da Friends de... Diyaframı yırtılmış bir kedi götürmüştüm 1000 - 1200 tl gibi bir para istemişlerdi ameliyat için. Daha sonra kediyi Cihangir'de Pıtış veterinere getirdim. 300 lira dediler, tabii bu indirimli bir fiyattı. Ameliyatta ölme riski vardı fakat ameliyat olmassa da yaşayamayacktı. Maalesef ameliyatta öldü. Pıtış bizden sadece 100 tl aldı.

arkadaşlar veteriner hekimlere yüklenmeden önce biraz düşünün lütfen. gecesi gündüzü olmayan bir meslek ve düşünsenize gecenin bir yarısı herkes uyurken siz hizmet veriyorsunuz. bu hizmetin mutlaka bir bedeli olmalı. günümüzde artık senet, çek bunların hiçbir hukuki yaptırımı yok. 10 liralık bir seneti tahsil etmek için iş icra vs. ye kalırsa masrafı 7-8 lira oluyor. uğraşması da cabası. kimse kusura bakmasın o kliniklerin aylık masraflarına sıra gelince arkadaşım bu ay sen şu kadar sokak hayvanına yardımcı oldun almayalım demiyor, buna devlette dahil. vergisi, stopajı, kdv, sgk peşin peşin alıyor. ödeyemezseniz faizzz. hiçbir veteriner hekimin gördüğü yaralı,yardıma muhtaç bir sokak hayvanına kayıtsız kalacağını sanmıyorum. ancak başkası tarafından getirilen her sokak hayvanına yardımcı olamayacağı için bedel istemesi çok normal. burada veteriner hekimlere sataşmaktansa sokak hayvanlarıyla ilgili kanunların düzenlenmesi için mücadele etmek gerekir. sizlere soruyorum, sokak hayvanlarının tedavi ve rehabilitasyonları ile sorumlu özellikle belediye ve diğer kamu hekimlerine mesai bitiminden itibaren(17 den sonra)ve tatil günlerinde acil bir durum olduğunda ulaşabiliyormusunuz? ulaşabildiğiniz sadece özel klinikler ise bunun bedeli ödenmelidir. hayvanseverlik sadece kliniğe getirmek değil onun sorumluluğunu da almaktır. ama bizler hayvanseverliği şov yönü yüksek bir unvan olarak değerlendirdiğimiz için bizim şovumuzu beğenmeyenleri vicdansız, mesleğini ve hayvanları sevmeyenler olarak niteliyoruz. sizce mesleğini ve hayvanları sevenler kimler?

veteriner oraya getirilen kediyi de görmüş oluyor, kendisi görmüş olsa yardım ederdi ama başkası getirirse edemez ne demek. yazıklar olsun böyle veterinerlere. devletin yaptığına daha da yazıklar olsun.. taksit istiyor insanlar sadece..

sayın adsız, bedel ödemeyelim diyen olduğunu zannetmiyorum, emek veren emeğinin karşılığını tabii ki alsın. ancak ortada bir can sözkonusuyken ve durum bu kadar acilken ücreti peşin talep etme mantığına karşı çıkmışlar. bu yazının anafikri "neden para alıyorlar" değil ki. senet falan artık geçerli değil diyorsunuz ama ben bugün evime kredi kartsız taksitle buzdolabı fırın alabiliyorsam demek ki olabiliyor. bir canın tedavi masraflarını da taksitlendirebilmek bu kadar zor olmasa gerek.

insanların parası olsa sanki çıkarıp ne gerekiyorsa yap demeyecek ne kadar cani bir yorum bu ya nasıl yazabildiniz böyle şeyleri yazıklar olsun size nasıl bir vicdana sahipsiniz ya yazık...

Bence de önce, canlılın hayatı söz konusuyken gerisi teferruat olmalı.. yakın zamanda kedimi kaybettim.. olumsuz bir şeyde hemen suçlu aramak yersiz tabiki, ama ölümcül bir hastalığı yokken, aşırı ilaç yüklemesi ile ciğerlerini mahvettiler... zaten bir önceki gün birsürü para vermiştim.. ama sen acı çekerken karşı taraf hala kalan parayı düşünebilme hissisliğine sahip olması beni çok şaşırttı... maalesef,
canla uğraşan mesleklere sahip olan insanların biraz daha duyarlı olmasını bekliyor insan..

Merhabalar,
Aynı durumu şu an dışarıda belki de bir haftadır acı acı miyavlamakta olan bir yavru kedi de gördüm. Ama ücretsiz ameliyat diye aratıp bu siteye girene kadar bunun bağırsağın dışarı çıkması olduğunu anlayamadım. Ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum, ameliyat ettirecek kadar param yok. Acaba kadıköy bakımevine mi götürsem diye düşünüyorum. Bir fikir verebilir misiniz, lütfen?

Kadıköy Bakımevi ilgileniyor tabi ki ancak lütfen kediyi teslim ettikten sonra kedinin dosya numarasını alıp düzenli olarak arayın ve durumu ile ilgilenin.

Bağırsak dışarıda olduğu için enfeksiyona oldukça açık oluyor. Bu gönderideki kediyi operasyondan kısa süre sonra tam da iyileşti derken enfeksiyondan kaybettik.

Umuyoruz sizinki uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olur.

Ne olur yardim edin,kedimiz 3. Kattan dustu iki on patilerinde ciddi kırıklar var yuruyemiyor bile fakat ameliyat icin 1800 tl civari para istiyorlar,ama benim param yok ben bir yabanciyim kredi cekme sansim yok elimden birsey gelmedigi icin kahroluyorum ne olur yardim edin ;(

mereba camımın önünde mama su verdiğim bi kedi var üç günlük bi kaybolmanın ardından sağ kalçasını götüremez bi şekilde döndü iki gündür veteriner veteriner geziyorum çekilen röntgenler sonunda kalçası kırılmış hayvan hastaneleri veterinerler aradım çok yüklü meblalar istiyorlar benimde durumum yok ne yapıcamı bilmiyorum o nu oyle gördükçe içim parçalanıyor lütfen yardım edın oyle hareketsiz yatıyor

Derya merhaba, bizimle veya diger hayvan haklari gruplariyla Facebook veya Twitter uzerinden bir ilan paylasirsan duyurmak icin elimizden geleni yapariz. Belki tedaviye katki saglamak isteyen veya farkli bir veteriner klinigi oneren cikar.

peki bu ilanı nasıl vericem konusunda yardımcı ola bilirmisiniz

Eğer bu yazı ticari itibarı zedelememek adına yazılmış olsa idi, isim belirtilmeden ana fikre dair yazılırdı diye düşünüyorum. Bir düşünmek lazım, neden klinikler bu hale geldi? Evet İstanbul'da bir sürü klinik var, ve bir sürü insan sürekli gidip kutu içinde kedileri, köpekleri bırakıp 5 dakika bankadan para çekeceğim gibi bahanelerle çıkıp gidiyor ve bir daha geri dönmüyorlar. Ya da tedavi amacıyla hayvanlarını bırakıp terk ediyorlar. Bir kliniğin malzemesi, kirası, elektriği, suyu birçok masrafı mevcut ve birçok klinikte hayvanlara destek oluyor. Fakat ne yazık ki bizim toplumumuzda bana yardım etmediyse kimseye etmiyordur algısı var. Bir hastaneye bile gittiğinizde sigortanız yoksa ya da ödeme yapamıyorsanız bakmıyorlar, bir hastaneye bir çocuğu terk ederseniz çocuk esirgeme kurumuna teslim ediyorlar, o hastane alıp çocuğa bakmıyor. Paranız yoksa ilaç dahi alamıyorsunuz kendinize, hasta oturmak zorundasınız. Kimse yazıktır günahtır diye ilgilenip destek olmuyor. Bu insanlar için de, hayvanlar için de geçerli ne yazık ki. İnsanlar sözde hayvan kurtarıyoruz diye başkalarının başına maddi manevi hayvanları yıkmasalardı, bugün bu noktaya gelinmezdi, güveni kıran da kliniklere milyarlarca borç takıp ortadan kaybolan, hayvanları nasılsa bakarlar diye terk eden insanlardır. Kimse yoldan geçen bir kişinin gerçekten terk edip etmeyeceğini ya da ödemesini düzenli yapıp yapmayacağını bilemiyor, kimsenin alnında yazmıyor bunlar. Bu yüzden biraz daha mantıklı olup ifşa edercesine insanları suçlarcasına yazı yazmadan evvel, daha etik davranılması taraftarıyım şahsen. Kaldı ki hastaneler ücretleri neyse çatır çatır alırlarken, veteriner kliniklerinin çoğu liste fiyatı olmasına rağmen altında ücretler alıp indirimler de yapıyorlar. Bazen para almadıkları dahi olabiliyor. Bunun kotasını belirlemek kendi bilecekleri iş. Bana yardım etmedi, bana güvenmedi diye insanlar suçlanmamalı. Belki senden önce başkalarına yardım edip o ayki sınırlarını doldurmuştur insanlar, ya da belki senden önce 100 kişi borç takıp kaçmıştır, hayvan terk etmiştir. Kendimizi tek sanmayı bırakalım artık, 1 hayvan da başına kalsa ne olacak sanki diyen çok kişi var, ama her ay yüzlerce insan girip çıkıyor bir kliniğe, bunların yarısı ödeme yapmasa veya yarısı hayvan terketse o klinik batar. Senelerce ağır dersler okuyup hekim olmuş insanların da emeğinin karşılığını almak hakkı. Ne yazık ki ülkemizde ne emeğe saygı var, ne bilgiye saygı var ne de canlıya. Belki de kendimiz hastalanıp hastaneye gittiğimizde koşulsuzca oranın kuralları neyse ona göre davranıp, konu hayvan olduğunda candır vicdandır para alınmamalıdır edebiyatına girerek hayvanları kendimizden küçük görüyoruzdur farkında olmadan kimbilir...

Sadece hayvanlari gercekden sevenler veteriner olmali aksi durumlarda olayi ticarethaneye dokuyorlar Allah larindan bulsunlar..

Merhaba Herkeze, Benim oğlum 7 aylık bir Bull Terrier görenler ona tavşan,eşek,fare hatta domuz benzetmesi yapıyorlar aynaya bakmıyorlar herhalde bu yakıştırmaları yapanların alayından daha sevimli ve güzel benim oğlum ben 2. sahibiyim daha önce şiddet görmüş herhalde sol arka ayağı kırık durumda yada yanlış kaynamış ve onu çok zorluyor işssiz olduğum için belli bir gelirim yok ben yemeğini,suyunu ve en önemlisi SEVGİM'i eksik etmiyorum kesinlikle ama durumu beni çok üzüyor yardımsever biri ve ya birileri bana yazarsa sevinirim kimseye dilenci gibi bedava tedavi yapın demiyorum elimden gelen maddi manevi herşeyi üstleneceğim ama veterinerlerin çoğu para para para modundalar umarım hayırsever birisi çıkar herkeze iyi günler...

Veteriner hekim olmak hele bizim gibi ulkelerde zor iş. Ama bir mesleği seciyorsan pek cok kosulu kabul ediyorsun sayilir. Sonra yok para yok vergi yok stopaj diye hayvan hayatini bir kumar masasi gibi ortaya suremezsin. Ki onlarca veteriner tanidim eminim yollari tesadufen vet. Fakultesine düşüp mezun olmuslardi. Ayrica sizlanmayi kesip gidip mucadele edin arkadaşım. Mucadele edin orgutunuzle vergiden stopajdan muaf olun. Acik ve net kliniklerinizde servet sahibi oldugunu düşündügunuz hayvanseverleri soyacaganiza mesleginiz icin mucadele edin. Aglamayla emzik bile alamazsiniz .

Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,

Dünyanın herhangi bir yerinde 1 yıldan 40 yıla kadar geri ödeme süresi süresince yıllık minimum faiz oranları% 3 gibi düşük olan özel ve ticari krediler sunuyoruz. Ve 2.000 $ ila 100.000.000.00 USD aralığında kredi veriyoruz. Kredilerimiz iyi sigortalıdır ve maksimum güvenlik önceliğimizdir, ilgilenen kişilerin bugün bizimle e-posta ile (albrightfund@gmail.com) iletişim kurmaları gerekmektedir.

İLK BİLGİ GEREKLİ

Ad Soyad....................................

Kişisel Telefon Numarası ............................

Ülke ...........................................

Adres......................................

Belirtmek, bildirmek..............................

Yaş.............................................

Daha önce başvuruda bulundunuz mu? .......................

Medeni hal.................................

Kredi olarak ihtiyaç duyulan kredi miktarı .....................................

Kredi Süresi .................................

Meslek .......
Şimdi bize ulaşın albrightfund@gmail.com

Dikkat.

Acilen kredi almaya ihtiyacın var mı? İyi niyetle ve% 3'lük faiz oranı ile kredi arayan ilgilenen kişilere kredi veriyoruz. Cidden acil bir krediye ihtiyacınız var mı? O zaman doğru yerdesin. İş kredisi, kişisel kredi vb. Veriyoruz. Talebinizi karşılamak ve maddi sıkıntıdan yola çıkmak için kredi talebiniz için bizimle iletişime geçin. Bugün e-posta ile bize ulaşın: kontaktsofortfinanzen@gmail.com

Yanıtınızı beklerken teşekkürler.

Sofansa Finanzen Kredisi.

Merhaba,

Bu, kredi veya finansman arayanlara hayati bir mesajdır. Bu,% 3'lük çok düşük bir oranda kredi veren özel bir firmadır. Hizmetlerimiz çok hızlıdır ve teslimat durumu% 100'dür. Buradan müracaat ederseniz, daha fazla kişiyi davet edip başkalarına tanıklık edeceksiniz. Kötü kredili insanlar, işsizler, iş şirketleri, istihdam edilenler, gayrimenkul yatırımcıları, öğrenciler, iş adamları ve kadınları ve diğerleri için kredi öneriyoruz. Sadece mustafacapitals@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. Şartlar ve koşullar size derhal e-postayla gönderilecektir. Allah adına selamlar.

Saygılarımızla,
Mustafa.Bello

Merhaba, Ben Bay Jonathan Albert Mak, hayat zamanlı fırsat kredileri veren özel kredi borçlusuyum. Borçlarınızı temizlemek için acil bir krediye, işiniz için bir Sermaye Kredisine ihtiyacınız var, Bankalar ve Diğer Finansal Kurumlar tarafından reddedildi, Bir Konsolide Kredi veya İpotek, Öğrenci Kredisi, Araba Kredisi, Sözleşme Kredisine mi ihtiyacınız var? Artık ara, çünkü tüm maddi sıkıntılarınızı geçmişin bir parçası haline getirmek için buradayız. Mali yardıma muhtaç kişilere, krediniz yetersiz olan veya faturalarını ödemek için paraya ihtiyacı olan kişilere borç veriyoruz. Düşük Düzeyde% 2 oranında faiz uyguluyoruz. Bu aracı, güvenilir ve fayda sağlayıcı yardımlar yaptığımızı size bildirmek için kullanacağım ve Size kredi vereceğiz. Teşekkür ederim, lütfen bugün bize ulaşın: jonathanalbertmak@gmail.com
Jonathanalbert88@outlook.com

Bir krediye ihtiyacın var mı? Eğer evetse! Küçük ve büyük krediler için Ocean Finance ve Mortgages Limited ® ile temasa geçin. % 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. Bugün bize oceanfinance459@gmail.com adresinden e-posta yoluyla ulaşın. Biz de veriyoruz. Bireyler ve şirketler için 100 milyon Pound'a 5 bin Pound, kredi herkese milletten bağımsız olarak açıktır.

FATİH HAYVAN HASTANESİ sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyorlar 02125213400

FATİH HAYVAN HASTANESİ 0212 5213400 SOKAK HAYVANLARINA ÜCRETSİ TEDAVİ YAPIYORLAR

Do you need Financial Assistance?
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
Do you seek funds to pay off credits and debts?
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.
Do you need Financial Assistance? We can help you
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

Do you need Financial Assistance?
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
Do you seek funds to pay off credits and debts?
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.
Do you need Financial Assistance? We can help you
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

Benim faturaları ödemek için benim kredi var nasıl HAKKINDA ANLATTIKLARI

Herkese Merhaba,
Ben düşündüm ne zaman benim ve ailem için genel yatırım yapmıştır için çok minnettarım çünkü ben esta tanıklık yazıyorum adıyla Ivan Carlos değilim, hiçbir umut et yoktu ve ailem bize bir kredi kredi ile tekrar canlı hissettirmek % 2 faiz oranı çok düşük oran. Eh ben Knew tüm sökük ve nihayet bir borç Tanrı bulana kadar paramı aldı son üç ay içinde benim borçlarını yerleşmek bir kredi arıyor ziyaretinde. Ben internette gerçek kredi kredi hala var o hiç düşünmemiştim ama orada herhangi bir miktar kredi arıyoruz Ben tarafından bir e-posta Kredi şirkete tavsiye ederim eğer öyleyse benim en büyük sürpriz Onlar kadar zaman kaybetmeden bana kredi verdi E-posta: investmentglobalfinace@gmail.com ve dolandırıcılığı internet ücretsiz olması.

Merhaba herkesi bu dünyada gören herkese, bu sitede birçok dolandırıcı var, paylaşacağım iyi haberlerim var. Borç veren şirkete mutlu ve minnettar olmak için lütfen bana katılın. Az önce yasal bir ELINA JOHNSON LOAN FIRM'ından kredi aldım. Onların iletişim şeklimi buydu. Bu forumda, Endonezya'dan Bayan Nuliana Novi'nin ifadesini gördüm ve onlardan nasıl bir kredi aldığını ve herkese "elinajohnson22@gmail.com" adlı bir e-posta verdiğini ve bu yüzden derhal e-postayla gönderdiklerini ve e-postalarıma yanıt verdiğini söyledi Dürüst olmak gerekirse, İlk başta paramı daha önce aptalca kaybetmiş olduğum için çok korktum. Fakat, 3 saatten az bir süre sonra 1.000.000 TL'lik bir kredi ile şahane davrandım, hesabıma transfer edildi. Bütün süreç basitti. Ve% 2 oranında acil kredi alıyorum hızlı var var Ücretsizdir. Benden hiçbir garanti vergisi talep edilmiyor. Şimdiye kadar, bunun doğru olduğuna inanmanın zor olduğunu düşünüyorum. Bankamdan bir uyarı aldığımda hayal ettiğimi sanıyordum. Artık kalbim sevinçle doludur. Tavsiyem, iş kurmak veya bir projeyi finanse etmek için meşru bir kredi sayısını öğrenmek için samimi bir dürtü arayan herkes için basittir; şimdi onlara e-posta göndermektir ve nasıl hoş bir şekilde şaşırdım şaşırır. Nuliana novi'ye bu forumda temas kurmalarına özellikle teşekkür etmek istiyorum. Onlara seslenip onlardan borç alırsanız, lütfen başkalarının da yararlanabilmesi için müjdeyi yayın. Teşekkürler, onları tekrar e-posta ile gönderelim: ^elinajohnson22@gmail.com
^, Benim adım Wahyuni ​​Elvin Bana ulaşın, işte benim e-postam wahyunielvin@gmail.com.
 Not: tüm scammers kayıt ücretleri için isteyin, dikkatli olun, her şey bir aldatmaca. Tanrı hepinizi kutsasın
Teşekkürler

Selamlar size.

Biz bireysel kredi, Borç Konsolidasyon Kredi, Risk Sermayesi, İş Kredi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi ya da "herhangi bir nedenle Kredi sunuyoruz% 3 gibi çok düşük bir faiz oranıyla emniyete & teminatsız kredi teklif! Eğer kötü kredi var mı? Yapabilirsiniz hala geçerlidir. evet geri Tam Adı, Ülke, Kredi miktarı, Süre Ve Telefon Numarası ile alırsanız.

E-posta yoluyla bize ulaşın: super.hmloan@yandex.com !!!

Saygılarımızla,
Roger Smith

Bu yorum yazar tarafından silindi.

İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel krediler, ev kredisi, araba kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız borçlanma, risk sermayesi oluşturma vb. Bir finansal kurumdan kredi almayı reddettiniz mi? Özel Kredi Kiralayan Merkezi Güven Sermaye Finansmanını geliştirdik, 5000 $ ile 70.000.000 $ arasında değişen% 2 ve işletme kredileri ve düşük faiz oranları ile Faiz Oranları Kredileri sunuyoruz. Bugün bize ulaşın ve aşağıdaki e-posta yoluyla bilgilerinizi yollayın: (arshadfinancialservice@gmail.com).
Senin mutluluğun bizim sevinç
Tanrı kutsasın

Kredi fonlarını yılda% 2 faizle sunuyoruz. Kredi Geçmiş Kontrolü Yok. Her tür krediyi tedavi etmemize güvenin. İlgilenen adaylar, çevrimiçi hızlı ve kolay krediniz için lütfen gecikme olmaksızın bugün bizimle iletişime geçmelidirler.

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)
Kredi Veren: Mr Murat Acar

Yaptığınız açıklama soruna çare değil bizzat karşı tarafı itibarsızlaştırmak oluyor. O hayvanı oraya getirenmi sorumlu ne demek bu eğer bir sorun varsa öncelikle sizin sorununuz ve sonrasında bizlerin sorunu. Ve özellikle o hayvanı oraya getirene şov yapıyorsunuz dediğin yerde zaten senin hayvan sorumluluğun bitmiş oluyor. Yazıklar olsun ki bu hizmeti sizden dinlenmiş oluyoruz. Sanada devletinde yazık. Burda bir doğru iş varsa oda o hayvanı getiren kişinin duyarlılığı o duyarlılık olmazsa sizin kapınızı açan olmaz akşama kadar transfer beklersiniz.

Yaptığınız açıklama soruna çare değil bizzat karşı tarafı itibarsızlaştırmak oluyor. O hayvanı oraya getirenmi sorumlu ne demek bu eğer bir sorun varsa öncelikle sizin sorununuz ve sonrasında bizlerin sorunu. Ve özellikle o hayvanı oraya getirene şov yapıyorsunuz dediğin yerde zaten senin hayvan sorumluluğun bitmiş oluyor. Yazıklar olsun ki bu hizmeti sizden dinlenmiş oluyoruz. Sanada devletinde yazık. Burda bir doğru iş varsa oda o hayvanı getiren kişinin duyarlılığı o duyarlılık olmazsa sizin kapınızı açan olmaz akşama kadar transfer beklersiniz.

Hala yazı yazıyorsun arkadaşım sen açıkça hayvanları bu kliniklere getirmeyin de daha anlaşılır olsun. Tamam biz mesajı aldık paranız yoksa bırakın ölsün hayvanlar diyorsunuz. Bizde sizde bu mesleğe layık kuruluşlar değildiniz diyoruz bukadar net. Şimdi biz insanlar bunu her fırsatta dile getiririz. Bizim gibi duyarlı devlet yetkilileri sesimizi duyarsa sizin işletmeleri kapatır işe yarar işletmelere yolumuza devam ederiz. Taksit yapamadın diye ver yansın ediyorsun burda.

her veteriner klinik ve her veteriner hekim sokak hayvanları için yardımcı olmaya elinde olan imkanlar dahilinde indirim yapmaya/ücret almamaya zaten çalışıyordur. bir çoğu öğrencilik yada yeni mezun zamanlarında sokak hayvanları ile ilgilenen kuruluşlarda emekleri için 3 kuruş gelir elde etmeden de çalışmışlardır. burda olay o veteriner kötü bu veteriner pahalı diye eleştirmek yada insanlara laf atmak değil sokak hayvanlarıyla ilgileniyorsak onların elinden geleni yapmasını istediğimiz gibi bizde elimizden geleni yapmamız gerekmektedir. sokakta bulduğumuz kediyi kliniğe götürüp ben vicdani görevimi yaptım buraya getirdim gerisini siz yapın vicdan yada hayvan severlik değildir. arkadaşın birinin yazdığı gibi şovmenliktir. veteriner fakültesinde bile elinde olan bir fiyat listesini uygulamakla ve bu listedekileri bildirmekle yükümlü hekimler tarafından işlemler yapılmaktayken bir odaya bağlı resmi özel kurumlardan ellerindeki listeleri yok saymalarını istemek kendimiz hastaneye gidip benden para istemeden işimi yapın demek yada benim aracım yok bana araba hediye etsin devlet demek kadar saçma. evet hayvan seviyoruz sokak hayvanlarına elimizden gönlümüzden geldiğince yardım etmek istiyoruz ama bu hayvanı a noktasından alıp b noktasına atmakla ve başkası ilgilensin benim elimden bu kadarı gelir demekle olmaz. devlet barınakları kötü şöyle yapıyolar böyle yapıyolar diyerek şikayet edip veteriner fakültesi gibi o insanların eğitim gördüğü bir kurumu bir çok nedenden memnun kalmadık diye aşşağıladıktan sonra gittiğimiz özel kliniklerin yaptıkları işlerin emeklerinin hakkını sorgulamak kimseye düşmez. elimizden gelen yardımı yapar onların elinden geleni bekleriz gerisi laf kalabalığı insanları fişlemek belkide çok iyi olan bir insanı bir tek cümle yüzünden suçlu ilan etmektir. herkes sadece kendi davranışından sorumlu başkasını -ne hekim ne de hayvansever/sahibi- ezmeden yargılamadan önce kendi davranışlarımıza bakmak gerekir.
bu kadar şeyi sokak hayvanlarıyla ilgilenmeye çalışan evinde kendi kedisi olan bir yandan da öğrencilik yapmaya çalışan bir insan olarak söylüyorum


Güzel makaleniz'den ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. evde para kazanmanın yolları ile ilgili bir makale yazdım dilerseniz gözatabilirsiniz.

Herkese merhaba, mali açıdan sıkılmış mısınız? Kredileri ve borçları ödemek için para istiyor musunuz? Kendi İşletmenizi kurmak için finansman mı arıyorsunuz? Çeşitli amaçlar için özel veya İş Kredisine mi ihtiyacınız var? Büyük Projeleri gerçekleştirmek için kredi istiyor musunuz? Bugün bizden bir kredi temin edin ve ödüllendirici bir şeyle başlayın. İşlemlerimiz, müşterilerimizle samimi bir ilişki kurduğumuzdan% 100 garantilidir. Kredili çekler, teminat yok, kolay adımlar, hızlı fonlama ve düşük faiz oranı% 2 olan krediler sunuyoruz. Mali arıza neden devam ediyor? Bugün e-posta ile bize ulaşın: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

merhaba!

mali yardıma mı ihtiyacınız var? parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!

1,000 tl'den 10,000,000,00 tl'ye
* amaç *% 3 faiz oranı
* seçim 1-20 yıl arasında öderler.
* aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* kredinin esnekliği.

yardım için lütfen bize yoluyla bizimle iletişime geçin.
whatsapp: +15189309882
e-posta: creditfinancierhome@gmail.com

içtenlikle
yönetim

merhaba!

mali yardıma mı ihtiyacınız var? parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!

1,000 tl'den 10,000,000,00 tl'ye
* amaç *% 3 faiz oranı
* seçim 1-20 yıl arasında öderler.
* aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* kredinin esnekliği.

yardım için lütfen bize yoluyla bizimle iletişime geçin.
whatsapp: +15189309882
e-posta: creditfinancierhome@gmail.com

içtenlikle
yönetim

Herhangi bir mali yardima mi ihtiyaciniz var? Bireysel Krediler? Isletme Kredileri? Ipotek kredileri? Tarim ve proje finansmani? Biz% 3 faiz oraniyla kredi veriyoruz! {Happyloanlink@outlook.com} ile iletisim kurun

http://happyloanlink.yolasite.com/

Ben efendim addison

Addisonfinancialorporation@gmail.com

Merhaba finansal açıdan sıkılmış birine ihtiyacın var mı? Paranın kredi ve borçları ödeyememesini ister misiniz? Kendi İşletmenizi kurmak için kaynak mı arıyorsunuz? Çeşitli amaçlar için özel veya ticari krediler için ihtiyaç var mı? Büyük projeler için kredi istiyor musunuz? Bugün bizden bir kredi alın ve ödüllendirici bir şey yapmaya başlayın. Operasyonlarımız, müşterilerimizle dostça ilişki kurduğumuzdan% 100 garantilenmiştir. Hayır kredi çek kredileri, teminat, acil adımlar, biz% 3 hızlı bir oran sunuyoruz. Finansal başarısızlığa neden olmaya devam ediyor mu? Bugün, ulaşmamızı E-posta ile yapalım: addisonfinancialorporation @ gmail.

Addisonfinancialorporation@gmail.com


Addison şirket şirketi

Iyi gün kardeşim, kardeşim

SUNAN JAMES, FIRML FİRMASINI ödünç aldığı için ben ve ailemi borçlarını mahvettiğinden, bu tanıklığı gönderirken gülümseyerek gülüyorum. Her şey, 38.000 dolarlık bir kredime ihtiyaç duyduğumda başlamıştı, bütün borcumu temizlemek için, internetteki e-posta iletişimine rastladım, bu yüzden ona borç vermeye karar verdim ve şu anda çok mutlu ve yardım için tam dolu Bana verdiğim krediyi vermek için Şerefiye Şahitliği için e-posta ile şu anda ona ulaşabilirsiniz: susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Websitesi: https: /susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer

*% 3 faizli kredi oranı sunar
* Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
* Para garantisi
* 1,000 TL'den 100,000,000 TL'ye kadar kredi teklifi

İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
Doğrudan posta:
creditfinancierhome@gmail.com

Proje, yatirim, kisisel krediler, is kredileri, konut kredileri, ögrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çesitli projeler için kredilere ihtiyaciniz var mi? Sirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün (ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) bizimle iletisime geçip bugün kredi almaniz gerekmektedir.

Herkese merhaba, hatice atagül'im bir mukim / vatandaşım. Ben 38 yaşındayım, girişimci / iş kadınıyım. Bir zamanlar proje / işimi finanse etmekte güçlük çekiyordum. Beni şirketinden 500.000 TL değerinde bir kredi almak için bir para havalesi olan Bay Williams Sean'a tanıtan iyi bir arkadaşım olmazsa. Onlarla temasa geçtiğimde, kredilerimin onaylanması için 48 saat sürdü ve kredi koşullarını ve koşullarını belirten tüm yöntemleri gördükten sonra hesabıma geçtim. Kötü krediniz olsa bile hizmet sunmaya devam ediyorlar. Ayrıca İşletme kredisi, Ev kredisi, Kişisel kredi, Araba kredisi, İş kurma kredisi ve İş Genişletmesi gibi her türlü kredi imkânı sunar. Acil bir mali yardıma ihtiyaç duyarsanız bugün onlarla iletişime geçebilirsiniz.

e-posta yoluyla: creditfinancierhome@gmail.com
WhatsApp: +15184181390

Benim için yaptıklarından ötürü onlara nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum, fakat Tanrı Williams Sean'ı güçlü bir şekilde ödüllendirecek.

Teşekkürler.

Herkese merhaba, hatice atagül'im bir mukim / vatandaşım. Ben 38 yaşındayım, girişimci / iş kadınıyım. Bir zamanlar proje / işimi finanse etmekte güçlük çekiyordum. Beni şirketinden 500.000 TL değerinde bir kredi almak için bir para havalesi olan Bay Williams Sean'a tanıtan iyi bir arkadaşım olmazsa. Onlarla temasa geçtiğimde, kredilerimin onaylanması için 48 saat sürdü ve kredi koşullarını ve koşullarını belirten tüm yöntemleri gördükten sonra hesabıma geçtim. Kötü krediniz olsa bile hizmet sunmaya devam ediyorlar. Ayrıca İşletme kredisi, Ev kredisi, Kişisel kredi, Araba kredisi, İş kurma kredisi ve İş Genişletmesi gibi her türlü kredi imkânı sunar. Acil bir mali yardıma ihtiyaç duyarsanız bugün onlarla iletişime geçebilirsiniz.

e-posta yoluyla: creditfinancierhome@gmail.com
WhatsApp: +15184181390

Benim için yaptıklarından ötürü onlara nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum, fakat Tanrı Williams Sean'ı güçlü bir şekilde ödüllendirecek.

Teşekkürler.

*% 3 faizli kredi oranı sunar
* Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
* Para için garanti

İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

İletişim Adresi:
Whatsapp: +15184181390
Doğrudan posta
creditfinancierhome@gmail.com

Merhaba,

Emial: (addisonfinancialorporation@gmail.com)

Finansal ihtiyaçlarınızı gidermek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 - 10.000.000,00 arasında değişen bir krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar, Türk Lirası ve çok daha fazla para birimi) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 2) bize geri dönmek isterseniz.

E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com

Ahmet Bülent Akbaş Kredi Şirketi.

efendim addison

Merhaba, adım Sir addison, bazıları arasında dolandırıcılık var
kredi teklifleri. Ciddi, dünya çapındaki kredi reklamcılığınız için bir yer ziyaret ettim ve kredilerde olan kişilere yardımcı olan ve bana 90.000 € kredi sağlayan muazzam finansman servisini yaşadım. Son derece düşük bir ilgi ile 30 yıldan fazla ödemem gerekiyor. borç döneminde senin bölüm ya da% 2, sonra ertesi sabah ben protokol olmadan para aldım. Kişisel kredi, para yatırma banka kredi reddetti, CDI yazlar ve başka onu göndermek için ve memnun sıkılmış ama dikkatli olun Kredileri ödemek gibi değil. İşte onun e-postası: addisonfinancialorporation@gmail.com

Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? İpotek kredileri, tarım ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! Temas: happyloanlink@outlook.com

Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? İpotek kredileri, tarım ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! Temas: happyloanlink@outlook.com

Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? İpotek kredileri, tarım ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! Temas: happyloanlink@outlook.com

Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? İpotek kredileri, tarım ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! Temas: happyloanlink@outlook.com

Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones'u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

Herkese merhaba!
Ben şu anda Türkiye'de yaşayan Maria Waves'im, şu anda dört çocuğa sahip bir dulum ve HAZIRAN'da maddi duruma kapıldım ve faturalarımı ödemek ve yeniden finanse etmek zorundaydım. Çeşitli kredi firmalarından hem özel hem kurumsal hem de başarı ile asla kredi aramadım ve çoğu banka kredimi reddetti. Ama Allah'ın elinde olduğu gibi, bir Tanrı Adaması tarafından bir Kooperatif Koşusu getirildi, bana 850.000 euroluk bir kredi veren özel bir kredi vereni ve bugün bir işyeri sahibiydim ve şu anda çocuklar iyi çalışıyor. teminat, kredi kontrolü yok, sadece% 3 faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları ve zamanlaması bulunan bir ortak imzalayan bir kredi temin etmek için herhangi bir firma ile temasa geçmelisiniz, lütfen Bay Dante Paola ile e-posta yoluyla iletişime geçin: dantecooperativehelp@hotmail.com O doesn Bunu yapacağımı bilmiyorum ama şimdi çok mutluyum ve insanlara onun hakkında daha fazla bilgi vermeye karar verdim, ayrıca Tanrı'nın onu daha çok kutsasın istiyor. Onunla e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: dantecooperativehelp@hotmail.com


Maria Wave

Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden bir kredi aldım (petersonworldloans@outlook.com)

Merhaba millet, İsmim Rebecca Wendy, Amerika Birleşik Devletleri'nden buradayım, ödülümü, Bay Peterson World Loans Company'den {(petersonworldloans@outlook.com)} nasıl kazandığımı paylaşmak için buradayım. İki defa başvurdum. Bu forumda kredi verenler olduğunu iddia eden çeşitli kredi kredileri, borç vermenin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımla beni James Peterson World Loans Company'le tanıştırana kadar borç vermediler; arzumun bir kredisi oldu ve gerçekten herhangi bir gecikme olmaksızın vaat ettiği gibi yaptı, şüphelerim var ama asla inanmak için elimden gelmedim. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay James Peterson'la tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada iyi kalpli hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum ama orada Sayın James Peterson World Loans Company ile temasa geçmek için çabuk ve güvenilir bir borç verme arıyor, onun bakmakta ve anlayışını öneriyorum. acil bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için finansman isteyip istemediğinizi bilmiyorum. Bugün, Bay James Peterson World Loans Company ile temasa geçmekten çekinmeyin. onun e-posta adresi (petersonworldloans@outlook.com)
Teşekkürler ve Tanrı sizi korusun.

Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız.
sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur.
Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Dr Robson.
carolbobrekhastanesi@gmail.com

Böbrekinizi para karşılığında satmak istiyor musunuz? Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavileri konusunda uzmanlaşmış olup, pasaportlu veya pasaportsuz O + ve, A + ve ve B + böbrek vericilerine acilen ihtiyaç duyulacaktır ve size 850,000.00US $ tutarında yakışıklı bir miktar sunacağız. Herhangi bir ilgili kişi nazik davranmalıdır.
e-posta yoluyla bize ulaşın: korlebuteachinghospital33@gmail.com veya WhatsApp +2349066961990

Yukarda adsız nick’yle bi arkadaş direk ben veterinerim demiyorsun kıvırdıkça kıvırıyorsun ve diyorsunki vs va vs.boş laflar o zaman insanlar yaralı yada ihtiyacı olan bi canlı görürse direk öldürsün daha iyi diilmi..belli bi süre sonra onların nüfusuda bayağı bi azalır yani.sende kliniğinde kendi kendini tımar edersin artık..nasıl fikir

Bir böbrek satın almak istiyor musunuz yoksa bir böbrek satmak mı istiyorsunuz?
böbrek? Sensin
Böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı arıyor
Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz
Yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız
Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor GERD
GERD Kliniğinde bir Nefrolog'um. Kliniğimiz
Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de
İle böbreklerin alımı ve nakli
Karşılık verici donör
Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt, Asya'da bulunmaktadırlar.
Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen
E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: doctorgerdclinic@gmail.com

İçtenlikle
DR GERD

Merhaba.

Böbrekinizi para karşılığında satın almak veya satmak istiyor musunuz, Spimal Hastanesi acilen O $ ve B $ 'ya ve 500.000 $' lık bir orana ihtiyaç duyuyor. Kimse bağış veya satmak istiyorsa lütfen bize ulaşın: samuelstephen1009@gmail.com


Orijinal Donörler Gerekiyor

Yanıtlarınızı bekliyor

Saygılarımla

+2349039642413

Are you looking for a business loan,Or Christmas loan personal loans, mortgages, car
loans, student loans, debt consolidation loans, unsecured loans, risk
capital, etc. ... You are in the right place
Your loan solutions! I am a private lender who lends
Individuals and businesses at a low interest rate and affordable
Interest rate of 3%. Contact us by email: powerfinance9@gmail.com

LOAN APPLICATION FORM
**********************
Your full name:
Country/State:
Loan Amount:
Duration
Phone:
Monthly income:
Occupation:

Awaiting your swift response.
May Allah bless you.
IBRAHIM MUSA
power Financial Service Pvt.
Contact Us At :powerfinance9@gmail.com
WhatsApp Number +919717357946

Merhaba.

Böbrekinizi para karşılığında satın almak veya satmak istiyor musunuz, Spimal Hastanesi acilen O $ ve B $ 'ya ve 500.000 $' lık bir orana ihtiyaç duyuyor. Kimse bağış veya satmak istiyorsa lütfen bize ulaşın: samuelstephen1009@gmail.com


Orijinal Donörler Gerekiyor

Yanıtlarınızı bekliyor

Saygılarımla

Merhaba, eğer böbrekinizi 500.000 $ 'lık bir miktara satmak istiyorsan, şimdi acil bağışçılara ihtiyacımız var.
Eğer bir sperm, yumurta, böbrek veya karaciğer vericisi olmaya hazır iseniz hemen şu anda hastane doktoruyla irtibata geçin: drfredrickhospital@gmail.com
böbrek satmak ve bağışlamak için doğru yer burasıdır.

ünaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve kredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
E-posta adresi:
creditfinancierhome@gmail.com

Günaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve kredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
E-posta adresi:
creditfinancierhome@gmail.com

Sayın Bay / Bayan, böbreğinizi satmak istiyor musunuz? Bozulması nedeniyle böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı bulmaya mı çalışıyorsunuz ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz, o zaman bugün Hindistan Böbrek Hastanesi ve Diyaliz Merkezi ile iletişime geçin ve size Böbrekleriniz için iyi miktar sunalım. Benim adım Doktor Patterson Gipson, Hindistan Böbrek Hastanesi ve Diyaliz Merkezi'nin kurulmasında Pisam Hopital Sektöründe Nefrolog'du. Böbrek Cerrahisi konusunda uzmanız ve aynı zamanda bağış yapan bir böbrek satın alıp nakli ile ilgileniyoruz. acilen böbrek bağışçılarına ihtiyacımız var, toplamı $ 450,000.00, şimdi daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Bugün e-posta adresiyle bize ulaşın.

E-posta Adresi: pisamhopitalsector@gmail.com

Doktor Patterson Gipson
Hindistan Böbrek Hastanesi ve Diyaliz Merkezi

Günaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve kredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
E-posta adresi:
creditfinancierhome@gmail.com

Here is a good news for those interested. There is away you can earn money without stress contact (CLIFFORD JACKSON) for a blank [ATM CARD]today and be among the lucky ones who are benefiting from this cards. This PROGRAMMED blank ATM card is capable of hacking into any ATM machine,anywhere in the world. I got my already programmed and blanked ATM card to withdraw the maximum of $10,000 daily for a maximum of 99days via {cliffordhackerspays@gmail.com} I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $240,000.00 CLIFFORD JACKSON Hackers is giving out the card just to help the poor and needy and he ALSO OFFER FINANCIAL ASSISTANCE. get yours from CLIFFORD JACKSON Hackers today. Kindly contact them by Email cliffordhackerspays@gmail.com....

Böbrekleri, 18 ila 45 yaşları arasındaki makul bir ücret karşılığında bağışlamak isteyen insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için lütfen en kısa zamanda iletişime geçin. lütfen daha fazla bilgi için iletişime geçin: (samuelstephen1009@gmail.com)

Günaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve kredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
E-posta adresi:
creditfinancierhome@gmail.com

2018'de bir iş kurmak veya işinizi desteklemek için acil bir kredi ister misiniz?
Yanlış yerlerde borç aramış mısınız? Aramanız artık güvenilir bir kredi şirketi Güven Fonu Kredi Şirketi bulduk, biz 3000 $ ile 100.000.000 $ arasında değişen herhangi bir miktarı% 3'lük bir oranla bugün bize ulaşın.
Yönetmen: ADAMS BALYN
E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
Yanıtınızı bekliyoruz
Mutlu Yıllar.

Merhaba beyefendi / hanımefendi,
Ben Şili Bayan Jessica GOMEZ'im Birkaç yıl para borcumu arıyordum, kendimi bana rün yapan sahte borç verenlerin aldatmacalarının 6 kat kurbanı oldu, onlardan intihar etmeye başladım. Çünkü ödemek için borçlarım ve faturalarım vardı. Artık bittiğini düşünmüştüm, artık yaşama hissim yok.
Ama neyse ki birçok insan tarafından Bay RONALD FARIS'DEN GÜVEN MORGAGE'DAN ŞİMDİYEDEN Şahitlik Yaptığımızı gördüm, bu yüzden borcumu ödemek ve projemi gerçekleştirmek için borç almak için onunla temasa geçtim. Hayatın gülümsediği Bay RONALD FARIS'DEN GÜVEN BORCUSU'NDAN, yalın bir kraliçe basit ve çok kapsamlıdır.
Finansmana ihtiyacınız varsa; para ödünç vergisi veya bu adamın projeyi yürütmesi ve size finansal olarak destek vermesi için projelendirmesi.
İletişim: dporterwintrustmortgage@outlook.com
teşekkür ederim

GÜVENLİ FİNANSALI KAZANMAYA HOŞGELDINIZ
Bireysel Krediler ve İşletme Kredileri için uygun faiz oranı ile yıllık sadece% 2'lik bir oran sunuyoruz ancak aylık bazda bileşik. Yerli ve uluslararası çalışıyoruz, finansman kaynakları, genişleme ve büyüme için ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaratıcı çözümler konusunda uzmanım. Bize daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
E-posta :: dporterwintrustmortgage@outlook.com

Dinlemek için sabırsızlanıyoruz
GÜVEN MİNDERİ ALIN

Herkese Merhaba, Sağlığınız var mı, bugün bir böbrek bağışçısı (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 500.000 dolarlık ödeme) için hazır olduğunuzu bildiyseniz, hayat kurtararak maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, birinizi satıp bağışta bulunun. Acil olarak böbrek bağışı için 17 kişiye ihtiyacımız olduğu için acilen böbrek hastanemize gidiyor.
Talebinizi doktorunuza yazın: doktoryekterkidneytransplant@gmail.com derhal sizinle iletişime geçeceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Bir böbrek satın almak istiyor musunuz yoksa bir böbrek satmak mı istiyorsunuz?
¿Böbrek? Sensin
Böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı arıyor
Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz
Yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız
Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor UMAR
UMAR Kliniğinde bir Nefrolog'um. Kliniğimiz
Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de
İle böbreklerin alımı ve nakli
Karşılık verici donör
Biz Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt'deyiz.
Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen
E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: doctorumarclinic@gmail.com

dikkatle
DR UMAR.

Isletme kredisi mi ariyorsunuz? Kisisel kredi, ögrenci kredisi, ögrenci kredisi, ögrenci kredisi, borç konsolidasyon kredisi, teminatsiz krediler, girisim sermayesi, vb. Ise evet Su anda bize ulasin web sitemizi https://ericfinancee.wixsite.com/ericfinance veya: (ericfinancee @ gmail .com veya ericfinancee@outlook.com) ve kredinizi al bugün.

Hello Everybody,
My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of S$250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of S$250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius,via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.

BORROWERS APPLICATION DETAILS


1. Name Of Applicant in Full:……..
2. Telephone Numbers:……….
3. Address and Location:…….
4. Amount in request………..
5. Repayment Period:………..
6. Purpose Of Loan………….
7. country…………………
8. phone…………………..
9. occupation………………
10.age/sex…………………
11.Monthly Income…………..
12.Email……………..

Regards.
Managements
Email Kindly Contact: (urgentloan22@gmail.com)

Hello Everybody,
My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of S$250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of S$250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius,via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.

Selamlar gibi herhangi bir nedenle bir kredi veya finansmana ihtiyacınız var mı?

a) Kişisel Kredilendirme, İş Geliştirme,
b) İş kurma, Eğitim,
c) Borç Konsolidasyonu
d) Sabit Para Kredileri
borç için herhangi bir şey?

% 3'lük düşük faiz oranı ile kredi sunuyoruz ve bir Otomobil veya Ev satın almak için borç konsolidasyon kredileri, girişim sermayesi, işletme kredileri, eğitim kredileri, konut kredileri ve kredi gibi kişisel krediler sunuyoruz, ancak yöntemimiz size, İhtiyacınız olan kredinin miktarını ve karşılayabileceğiniz süreyi belirtin. Bu, e-posta ile ilgilenen kişilere ihtiyaç duyduğunuz parayı elde etmek için gerçek bir şans verir: kredit.loanservice@gmail.com

senden duymak isteyen
Saygılarımla

Kredi Puanımı Geri Yükleme Nasıl Yapılır Adım Florida'dan Janice Albert, Bankam tarafından reddedildikten sonra bana 50.000 $ ipotek vererek kredi puanı ve ölen işimi geri yüklememde yardımcı olduğu için JOHN LOAN FIRM'a olan içten teşekkürlerimi sunmak isterim. ve ziyaret ettiğim diğer finans kurumları. Bu şirkete e-posta yoluyla temasa geçmek için sorumlu bir ipotek ararken diğerlerine mali yardıma ihtiyacı olan herkesi yanlış ellere almamalarını öneriyorum: johnloanfirm2@gmail.com Tanrı sizi korusun.

Merhaba,
Acilen bir krediye ihtiyacınız var mı ?? Borçta mısın Kötü krediniz var mı? Bankalar tarafından reddedildin mi, kendi işini başlatmak için bir krediye ihtiyacın var mı? Zavallı / kötü Kredi puanlarına rağmen İnsanlara kredi veriyoruz. Bireylere ve şirketler için, hem iş hem de kişisel kredilerinizi, seçtiğiniz uzun ve kısa vadeli süresi ile düşük faiz oranı ile% 2 oranında ödeniriz. Kredilendirmemiz hızlı ve güvenilir, bugün başvurun ve anlık yanıt alın. krediler iyi sigortalıdır,% 100 garantilidir ve Müşterilere maksimum güvenlik garantisi verilmektedir. Daha fazla bilgi için e-posta adresimiz aracılığıyla bize ulaşın: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
E-posta: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
Bayan Magret, MD / CEO'yu atadı

Benim adım Bayan Ebru Aydoğdu. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 150,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 150.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Ebru Aydoğdu'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin. E-posta yoluyla iletişim kurun: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Bayan Ebru Aydoğdu ..

Borcumu nasıl kazandığımı gösteren tanıklık

Hızlı bir krediye mi ihtiyacınız var?
İşletmeniz için finansmana mı ihtiyacınız var?
Kişisel kullanım için acil nakit mi ihtiyacınız var?
Herhangi bir nedenle ödünç almak mı gerekiyor?
Yeni bir ev ister misin?

Bugün bize ulaşın: Freemanloanfinance@gmail.com
www.freemanfinance.webs.com


Merhaba darı, Günümüzde sağlıklı mısınız, böbrek bağışına hazır olduğunuzu biliyorsanız (birincil masraflarla 500.000 dolar ödersiniz), hayatınızı kurtararak maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, bağış yapın ve bağış yapın. Acilen 17 böbrek bağışı için acilen böbrek hastanemize acele ediyoruz.
Talebinizi doktorunuza yazın: doktoryekterkidneytransplant@gmail.com
Değil: ameliyat için seyahat etmeye hazır ve sadece sağlıklı insanlar

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.comHerhangi bir maddi sıkıntıya mı sahipsiniz? Borçlarınızı temizlemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? İşini genişletmek için para gerektiren bir iş adamı veya kadınsın mı? Evet ise,% 2 gibi çok düşük bir faiz oranı ile hızlı ve ekonomik bir şekilde bizimle iletişime geçin, daha fazla bilgi için lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin: chrisbarryfinance@gmail.com

İlginize önceden inanıyoruz, teşekkürler.

ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane yönetimi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladıklarımı bildirme fırsatı veriyorum. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o.
Ve bu bizim e-postamız:
iowalutheranhospital@gmail.com
Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba, günümüzde böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 dolarlık ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 19 kişiye ihtiyacım olduğu için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız.
sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur.
Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Dr Robson.
carolbobrekhastanesi@gmail.com

Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Firmamız% 2'lik düşük bir oranda düşük ücretle kredi sağlamaktadır. Şimdi başvurun ve borçlarınızı, faturalarınızı ödemek ve işinizi genişletmek için acil kredi almak için şimdi e-posta yoluyla bize ulaşın: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM veya whatsapp: (+151)86286514

Finansmana ihtiyacınız var mı? İş veya Kişisel Krediye ihtiyacınız var mı? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Firmamız yardımcı olmak için burada. Herhangi bir şahsa ve şirkete 3% faiz oranıyla kredi veriyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için şimdi şu adrese bize cevap verin: johnlisaloncompany2003@gmail.com.

Kısa sürede email:johnlisaloncompany2003@gmail.com aracılığıyla duymak isterim

İstediğim Kredi Miktarını Güvenilir Kredi Şirketinden nasıl elde ettim (Adolfloans@gmail.com)

Merhaba millet, İsmim milton andrew, Birleşik Devletler Alabama'lıyım, burada Bay Adolf Alex Loan Company'den {(Adolfloans@gmail.com)} nasıl başvurduğumu tanıklık etmek için buradayım. kredi veren iddia eden kredi verenlerin bu forumda, borç vermelerinin gerçek olduğunu ve başvurduğum ancak bana bir arkadaşımdan beni Bay Adolf Alex Loan Company ile tanıştırana kadar borç vermediğini söyledi. Arzum ve gerçekten söz vermiş olduğu gibi herhangi bir gecikme olmadan yaptım, şüphelerim var ama asla inanmak için el koymadım. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay Adolf Alex'le tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenler olduğunu hiç düşünmemiştim. Dışarıda pek çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum, fakat Bay Adolf Alex Loan Company'yi onun bakım ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. acil bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için fon istemediğinizi bilmiyorum. E-posta adresinin (Adolfloansgmail.com) Mr Adolf Alex Loan Company'ye başvurmaktan çekinmeyin.

Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Her türlü kredi için hemen başvurun
Ve acilen parayı al!

bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

* Randevu kredisi tutarı 5.000 - 5.000.000,00 $
* Faiz oranı% 2
* 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Kredi esneklik şart ve koşulları.
Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

içtenlikle
yönetim

Ben özel bir kredi kuruluşuyum ve girişimcilere kredilere hızlı, şeffaf ve verimli bir ortamda kolayca erişme fırsatı sunuyoruz. Herhangi bir maddi sıkıntıya mı sahipsiniz? Borçlarınızı temizlemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? İşini genişletmek için para gerektiren bir iş adamı veya kadınsın mı? Evet ise,% 2 gibi çok düşük bir faiz oranı ile hızlı ve ekonomik bir şekilde bizimle iletişime geçin, daha fazla bilgi için lütfen bize e-posta ile ulaşın.

Kredilere Genel Bakış:

Krediler şu an 1.000 € ila € 1 milyon arasında değişmektedir; azami vade 20 yıldır *
Denetimden geçirilmiş mali tablo bulunmamaktadır *
Esnek belge gereksinimleri *
Kusursuz geri ödeme kaydı olan uzun süredir devam eden müşteriler, artan faiz indirimi ve hatta daha hızlı kredi işleme hakkına sahiptir *

Anında cevap bekleyin.

Teşekkürler
Erica Venturi Finance Inc.
E-posta: ericaventuri@financier.com

stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin privateloaninvestment@hotmail.com

Benim adım Bayan Hatice Atagül. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 250,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 250.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Hatice Atagül'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin.

Whatsapp: +15184181390
E-posta yoluyla iletişim kurun: creditfinancierhome@gmail.com

Acil kredi temasi ericfinancee@gmail.com

Mali sıkıntılarınızı çözmek için nispeten düşük faiz oranı ile% 2'lik acil bir kredi olduğunda, neden sessizce acı çekiyorsunuz? İş kredisi, kişisel teklif

kredi, ev kredisi, otomobil kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, sözleşme kredisi e.t.c. kredi puanı ne olursa olsun. Mali hizmetler verilmesinde garanti altındayız.

tüm dünyadaki sayısız müşterimize. Esnek borç verme paketlerimizle, krediler işlenebilir ve en kısa sürede borçlunun hesabına aktarılabilir

Mümkünse, tavsiye ve finans planlaması için uzmanımıza başvurun. İlgilenen kişilerin e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmesi gerekir: dporterwintrustmortgage@outlook.com


SAYGILARIMIZLA
RONALD FARIS
WHATSAPP: +2348159907177
E-POSTA ADRESİ ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
GÜVEN MİNDİRLERİ ALIN

Böbrek bağışı yapmak istiyorum Ailemi yapan ve güvenle ve acele içinde gurur duyduğum Dr Benson Raphael'in şahsında müthiş bir tıp doktoruna teşekkür etmek istiyorum, böbreklerimden birini hastasına müthiş miktarda para karşılığında satın aldı. dolar, internette bir Michel ve Lopez tarafından yayınlanan korlebuteachinghospital33@gmail.com isimli internet adresine rastladım ve kendisine teşekkür ederek böbreklerini stres yaratmadan maddi olarak kurtarmaya nasıl başladıklarını dünyaya anlattım. e-posta yoluyla ve doktor tarafından bir haftadan daha kısa sürede ihtiyaç duyduğum tüm dikkatleri verdim, tüm şartları yerine getirdim ve nakilden önce banka hesabıma girdiğimde yarısı para rüyanın bir rüyası gibiydi, üzerinde sizinle iletişim kurmam için teşvik ediyorum Dr.Benson aracılığıyla; korlebuteachinghospital33@gmail.com maddi ihtimalleriniz için birkaç ay önce benimkilere gelsin. Sonunda ilerleyince bunu yapacağıma söz verdim.
korlebuteachinghospital33@gmail.com ya da via_ +1'de onu neaspp) 2533923198

Ben Bayan Lee.
Moğolistan'dan yorumlar

Herhangi bir mali yardıma mı ihtiyacınız var? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? Mortgage kredileri? Tarımsal ve proje finansmanı? Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! İletişim: (gkfinance01@gmail.com)

% 3 kredi teklifi

Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak isterseniz bana e-posta ile ulaşın: (3kredi@gmail.com) veya whatsapp +917338373370

Merhaba beyefendi / hanımefendi,

Şili Bayan Jessica GOMEZ'im Ben birkaç yıldır kredi arıyorum, bana rune olan taklitçilerin 6 kat kurbanı olmuştum, onlardan intihar etmeye başladım. Çünkü ödemek için borçlarım ve faturalarım vardı. Artık bittiğini düşünmüştüm, artık yaşama hissim yok.
Ama neyse ki birçok insan tarafından Bay RONALD FARIS'DEN GÜVEN MORGAGE'DAN ŞİMDİYEDEN Şahitlik Yaptığımızı gördüm, bu yüzden borcumu ödemek ve projemi gerçekleştirmek için borç almak için onunla temasa geçtim. Hayatın gülümsediği Bay RONALD FARIS, GÜVEN BORCUSU'NDAN, basit ve çok kapsamlı bir kalp kraliçesidir.
Finansmana ihtiyacınız varsa; Bireysel krediler, Kredilerin yeniden finanse edilmesi, Yatırım kredileri, otomobil kredileri, Borç konsolidasyonu kredileri, İşletme Kredileri, Uluslararası Krediler, herhangi bir projenin bu adamı size mali olarak destek vermenizi ve yürütmenizi sağlayacaktır.

RONALD FARIS
NEFİ SAYISI: +2348159907177
E-POSTA ADRESİ ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
GÜVEN MİNDİRLERİ ALIN

Herkese iyi günler ..

Mali yardıma acilen ihtiyaç duyuyor musun? Küçük işletmeleriniz için finansmana mı ihtiyacınız var mı, yoksa bir işletmeye başlatmak için finansmana mı ihtiyacınız var? Ayrıca herhangi bir nedenle ödünç almak ister misin?
Ünlü borç vericiyiz ve hizmetlerimiz hızlı ve güvenlidir, lütfen FREEMANLOANFINANCE@GMAIL.COM adresinden bizimle iletişime geçin ve sadece% 2 oranında kolaylıkla finanse olun.

Yardımlarımızı sunmamızı dört gözle beklediğiniz için teşekkür ederiz.
FreemanLoanFinance
www.freemanfinance.webs.com

Böbrek almak mı istiyorsunuz yoksa satmak mı istiyorsunuz?
böbrek? Sen
böbrekinizi para karşılığında satma fırsatı bulmaya çalışmak
Mali yıkım nedeniyle ve ne yapacağını bilmiyorsun
yapın, sonra bugün bize ulaşın, size iyi teklifler sunacağız
Böbrekiniz için para miktarı. Benim adım Doktor MACPHERSON
ben
MACPHERSON KLİNİĞİNDE nefrolog. Kliniğimiz
Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmış ve biz de
alış
ve böbreklerin yaşayan biriyle transplantasyonu
karşılık gelen donör.
Biz Hint, Türkiye, Nijerya, ABD, Malezya, Hindistan bulunmaktadır
Böbrek satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız lütfen
e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: doctormacphersonclinic@gmail.com

Saygılarımla
DR MACPHERSON.

Ben doğru adamla doğru konusarim siz bana parami verin bende nereye olsa da gelirim siz uçak biletimi vizami hazirlayin ben yarin olsa da gelirim ama bu isi bu hafta bitirelim mümkün olsa paramı yatırın yalan konuşmam yalan konusanda sewmem

Ben doğru adamla doğru konusarim siz bana parami verin bende nereye olsa da gelirim siz uçak biletimi vizami hazirlayin ben yarin olsa da gelirim ama bu isi bu hafta bitirelim mümkün olsa paramı yatırın yalan konuşmam yalan konusanda sewmem

faturalarınızı ödemek için bir krediniz mi var? Kişisel ya da işe ihtiyacın var mı
borcu? Çeşitli amaçlar için borç almanız mı gerekiyor? Evet ise, lütfen iletişim kurun
Bizi bugün (durdaneguneyfinancialservice @ .com) bir kredi için. Teklif ediyoruz
en büyük kredi oDo f $ 5.000.000.00. Kredi @% 3 sabit faiz oranı sunuyoruz
1-20 yıl süreyle. Daha önce iki ay süre tanıdık
aylık ödeme başlıyor. Yani, eğer ilgileniyorsanız, A Kredi Almak
E-posta ile bizi (durdaneguneyfinancialservice @ .com) Tanrı sizi korusun Teşekkürler

Merhaba herkes, ben bu tanıklık yazıyorum, çünkü gerçekten Susan James kredi FIRML şirket için bana ve ailem, ne zaman o geldi ve ailem tekrar hayatta hissediyorum yapmak umuduyla ne için minnettar am bu ifade yazma PM çok düşük bir kredi vererek ABD nterest oranı% 3. Well ben son iki ay boyunca benim borçları yerleşmek için bir kredi arıyorum tüm ben kandırılmış bir araya geldi ve sonunda bir Tanrı borç veren met kadar paramı aldı.Text Me:+1(386)2598202 Or Website: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer Or Email: susanjamesloanfirml07 gmail.com Or susanjamesloanfiml07@outlook.com

Bugün böbrek Donörü ol
Herkese merhaba, Bugün sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, böbrek bağışı yapmaya hazırsınız (ödeme birincil masraflarla 500.000 dolarınızdır), hayat kurtararak, bağışta bulunarak maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz? Acilen 11 böbrek bağışına ihtiyacımız var.
Talebinizi doktorunuza yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır ve yalnızca sağlıklı insanlar

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com

Meşru bir kredi almak her zaman finansal problemi olan ve ona çözüm bulmaya ihtiyaç duyan müşteriler için büyük bir sorun olmuştur. Kredi ve teminat konusu şu şekildedir:
müşterilerin meşru bir borç verenden bir kredi ararken her zaman endişe duydukları bir şey. Ama ... kredi endüstrisinde bu fark yarattı. Yapabiliriz
5.000.00 TL'den 500.000.000.00 TL'ye% 3 faiz kadar bir kredi ayarlayın Bu e-postaya anında cevap verin:
billjohnson.loanfirm011@gmail.com

Günaydın, Bay / Bayan
 
      GÜVEN MORTGAGES (ABD) WIN'e Hoş Geldiniz. Kişisel veya iş kullanımı için güvenli bir kredi ile ilgileniyor musunuz. Krediyi% 2 faiz oranı ile veriyoruz. ABD Doları’nın 5.000 ABD Doları’nın en az 200.000.000 ABD Doları’nın kredisini veriyoruz. Daha fazla bilgi için (dporterwintrustmortgage@outlook.com) adresinden bize ulaşın

WIN TRUST MORTGAGES
8439 West Lake Mead Blvd, Süit 106 89128 Üniforma Eyaleti AMERİKA
E-posta: dporterwintrustmortgage@outlook.com
Faks: (2348159907177)
RONALD FARIS

Finansmana mı ihtiyacınız var? İş veya kişisel kredinize mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek istiyor musunuz? Firmamız yardımcı olmaya hazır. Her birine ve şirkete% 3'lük bir faiz oranıyla kredi veriyoruz. Daha fazla bilgi için şu adrese bize yanıt verin: johnlisaloncompany2003@gmail.com.

Kısa süre içinde email.johnlisaloncompany2003@gmail.com adresinden duymak isterim

Merhaba,
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 TL'den 10.000.000,00 TL'ye kadar kredi sunuyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, (Avro, İngiliz Sterlini ve Dolar) İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.

Herkese merhaba, Faruk Yıldırım ismim, bu tanıklığı yazıyorum çünkü SUSAN JAMES LOKAN FİRMA ŞİRKETİNİN benim ve ailem için ne yaptığı konusunda gerçekten minnettarım, geldiğine dair hiçbir umut olmadığını düşündüğümde ve ailemin borçlanma yoluyla tekrar hayatını hissetmesini sağladıktan sonra % 3'lük çok düşük faiz oranlarında borç aldık. Son iki ay boyunca borçlarımı ödünç almak için bir borç arayışındayım. Text Me:+1(386)2598202 Or Website: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer Or Email: susanjamesloanfirml07 gmail.com Or susanjamesloanfiml07@outlook.com

Dünyadaki herhangi bir finansal çöküşten dolayı paranızı para için satma fırsatını mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve Böbrekleriniz için size iyi bir miktar sunacağız. Adım (DR Burak) Bize e-posta gönder (burakguvener606@gmail.com)

Dünyadaki herhangi bir finansal çöküşten dolayı paranızı para için satma fırsatını mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve Böbrekleriniz için size iyi bir miktar sunacağız. Adım (DR Burak) Bize e-posta gönder (burakguvener606@gmail.com)

18 ila 45 yaşları arasında makul bir ücret karşılığında böbrekleri bağışlamak isteyen insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa zamanda irtibata geçiniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz: (samuelstephen1009@gmail.com)

Allah sizin elinize düşürmesin yazıklar olsun szin gibi zihniyete utanmasan dilenceksin ölümü bekleyen acı çeken bi hayvan sen para falan diyosun siz insansınız dimi hadi be ordan

Kredi Kredisi Küçük ve Büyük Krediler için% 2 oranında Sınırlıdır.

İşinizi finanse etmek için bir kredi başvurusu yapın, Her türlü krediyi, özel kredileri,
  Dünyada bir yıldan 30 yıla geri ödeme dönemine kadar% 2 gibi düşük bir faiz oranına sahip ticari ve şahsi kredi. 1000'den istediğiniz herhangi bir tutara kadar değişen krediler sunuyoruz, bugün bize ulaşın, financelimited011 @ gmail..com
financelimited011@gmail.com.
John White.

Kredi Kredisi Küçük ve Büyük Krediler için% 2 oranında Sınırlıdır.

İşinizi finanse etmek için bir kredi başvurusu yapın, Her türlü krediyi, özel kredileri,
  Dünyada bir yıldan 30 yıla geri ödeme dönemine kadar% 2 gibi düşük bir faiz oranına sahip ticari ve şahsi kredi. 1000'den istediğiniz herhangi bir tutara kadar değişen krediler sunuyoruz, bugün bize ulaşın, financelimited011 @ gmail..com
financelimited011@gmail.com.
John White.

Irrua Uzman Hastanesi'ne yardımından dolayı nasıl teşekkür ederim? Fakirdim ve faturalarımı ve borçlarımı ödeyemedim ama internette gezindiğim sırada Irrua Uzman Hastanesi'nin 400.000 dolar için böbreklerinden birini alarak yardım ettiği insanlara tanıklık ettim ve hemen Irrua Uzman Hastanesi ile iletişime geçtim. Bana satmaya razı olduğum sürece böbreğimi alacaklarını söyledi. Bana e-posta yoluyla bir form gönderdiler ve bir bağışçı olarak kayıtlı olduğumu ve 200.000 dolarlık banka hesabımın parçası olarak ödemenin yapıldığı ve ameliyattan sonra 200 bin dolar daha ödediklerini kaydeden banka hesabımda 400.000 dolar oldu. Bir ev aldım ve şimdi ailemle mutlu bir şekilde yaşıyorum. Fakir misiniz ve böbreğinizden birini para için mi satmak istiyorsun? Şimdi Irrua Uzman Hastanesi ile iletişime geçin

WhatsApp: +15184181390
E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o.
Ve bu bizim e-postamız:
iowalutheranhospital@gmail.com
Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paraya ihtiyacınız var mı? İş veya Kişisel Krediye ihtiyacınız var mı? Şirketinizi yeniden finanse etmek istiyor musunuz? Şirketimiz yardım etmek için burada. Herhangi bir kişiye ve şirkete 3% faiz oranıyla kredi veriyoruz. Bize şu adresten yanıt verin: daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com.

Sizden e-posta yoluyla yakında e-posta almayı umuyoruz:johnlisaloncompany2003@gmail.com

Böbrek almak mı yoksa böbreğini satmak mı istiyorsun? Mali kriz nedeniyle paranızı para için satmak için bir fırsat mı arıyorsunuz ve ne yapacağını bilmiyorum, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve size böbreğinizin iyi bir miktarını sunacağız. Benim adım Dr.christopher richardson Ben bir nörologum. Kliniğimiz böbrek cerrahisinde uzmandır ve ayrıca böbreklerin yaşam ve karşılık gelen donör ile alımını ve transplantasyonunu da üstleniriz. Böbreğinizi satmakla ilgileniyorsanız, bize e-posta ile aşağıdakileri gönderin: TAM ADINIZ: ÜLKE: ADRES (sadece şehir / il, cadde değil): YIL: SEKS: KAN GRUBU: CEP TELEFONU NUMARASI: Geçerli Scanneed kimlik kartı: Dünyanın her yerinden dünya çapındaki temsilcileriyle 10 AWOLOWO AVENUE EDO STATE NIGERIA'da bulunuyoruz. Böbrekleri satın almak veya satmakla ilgileniyorsanız, bizimle bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Email: christopher-kidneyfoundation@hotmail.com SAYGILARIMLA. Dr.christopher richardson

Merhaba, İş kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, araç kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyonu kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb. Aranıyor. Veya bir veya daha fazla nedenden ötürü bir banka veya finansal ortamdan kredi talebiniz reddedildi. Siz de kredi çözümleriniz! Ben bir papaz, özel bir borç veren,% 3 düşük ve uygun fiyatlı faiz oranı ile işletmeler ve bireylere kredilerim. Faiz? Lütfen 48 saat içinde kredi transferini takip etmek için bizimle iletişime geçin. İLETİŞİM: samuelprince562@gmail.com

Benim adım Dr. Michael Richard ST Michael Hastanesinde bir uzman doktorum. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmıştır ve ayrıca, canlı bir verici ve karşılık gelen bir verici ile böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile ilgileniriz. Dubai, Türkiye, ABD'de bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Malezya. Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: michaelrichard1711@gmail.com

Ben Bay Greg Williams ismim, üç erkek ve iki kız babasıyım, ben ve ailem burada Mississippi, ABD'de yaşıyor, insanların sayısız defalarca şikayet ettiklerini duydum ve kendimi de bir kurban olarak gördüm. Projemi tamamlamak için fon arayışları sırasında birkaç kez dolandırıcılık yaptım ve hastanedeki küçük kızım Eunice ameliyatı için, Almanya'ya gelen küçük bir ofise sahip olan bu şirkete gelene kadar, aldatmaya 15.500 dolarlık büyük bir miktar kaybettim. Mississippi'deki ev, bu yüzden onlardan bir kredi başvurusunda bulunmaya karar verdim, Perella Weinberg Partneri'nden 250.000 dolarlık bir kredi başvurdum. Bu şirketin adı ve siparişlerine göre gerekli tüm adımı attım. benim kredi başvurusu iki hafta içinde benim hesabımda, şirketin CEO'su Ronald Faris tarafından kredilendirilen $ 250,000.00USD miktarını aldım, Perella Weinberg Ortaklarına teşekkürler, ben ve ailem şu anda iyi İşlerimiz beklendiği gibi hareket ediyor, lütfen bu dürüst şirkete hızlı bir şekilde ulaşabilmek için size ihtiyaç duyan herkesi istiyorum, tamam onlara e-posta adreslerine ulaşabilirsin [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
 

Ben Bay Greg Williams ismim, üç erkek ve iki kız babasıyım, ben ve ailem burada Mississippi, ABD'de yaşıyor, insanların sayısız defalarca şikayet ettiklerini duydum ve kendimi de bir kurban olarak gördüm. Projemi tamamlamak için fon arayışları sırasında birkaç kez dolandırıcılık yaptım ve hastanedeki küçük kızım Eunice ameliyatı için, Almanya'ya gelen küçük bir ofise sahip olan bu şirkete gelene kadar, aldatmaya 15.500 dolarlık büyük bir miktar kaybettim. Mississippi'deki ev, bu yüzden onlardan bir kredi başvurusunda bulunmaya karar verdim, Perella Weinberg Partneri'nden 250.000 dolarlık bir kredi başvurdum. Bu şirketin adı ve siparişlerine göre gerekli tüm adımı attım. benim kredi başvurusu iki hafta içinde benim hesabımda, şirketin CEO'su Ronald Faris tarafından kredilendirilen $ 250,000.00USD miktarını aldım, Perella Weinberg Ortaklarına teşekkürler, ben ve ailem şu anda iyi İşlerimiz beklendiği gibi hareket ediyor, lütfen bu dürüst şirkete hızlı bir şekilde ulaşabilmek için size ihtiyaç duyan herkesi istiyorum, tamam onlara e-posta adreslerine ulaşabilirsin [dporterwintrustmortgage@outlook.com]

Merhaba,
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 TL'den 10.000.000,00 TL'ye kadar kredi sunuyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, (Avro, İngiliz Sterlini ve Dolar) İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.

İsmim Yılmaz Hatice, Irrua Uzman Hastanesi'ne böbreğimi almamda bana yardımcı olduğu için teşekkür etmek istiyorum, reklamlarını internet üzerinden gördüm ve çoğu doktorun internette yaptığı gibi sahte olduğunu düşündüm. Onlarla iletişim kurmak ve her şey iyi biter. Böbrek satışlarım için 400.000 dolarlık bir teklif aldım ve bahane ve gecikme olmadan tüm parayı ödedim. Böbrek nakli için Amerika'ya geldiğimde böbrek ihtiyacı olan çok sayıda hastaya sahip olduklarından ve böbreklerine ilgi duyacağından emin olduğum için, böbreklerini hemen bu hastaneyle temasa geçmek istemenizi istiyorum. Onlarla iletişime geçtiğimi ve aşağıda belirtilen bilgileri verdiğinizi söyleyin.

WhatsApp: +15184181390
E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

Yorum Gönder