Hürriyet

29 Mart 2016 Salı

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Vegan Menü!

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Vegan Menü!

Bundan yaklaşık 4 yıl önce, üniversite yemekhanelerinde veganlara yer yok başlıklı bir yazı yazmıştık. O günden bugüne Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi vegan yemek talebinin olduğu üniversiteler en temel haklarına kavuştu. Şimdi sıra Dokuz Eylül Üniversitesi'nde.Vegan yemek hakkına sahip çıkan üniversitelere Dokuz Eylül Üniversitesi de ekleniyor. Eğitim Sen'in yetkili sendika olarak dahil olduğu süreç sonunda 4 Nisan'dan itibaren bir öğrenci ve bir personel yemekhanesinde vegan menü servisine başlanıyor. 

Eğitim Sen'e göre idare, vegan yemek uygulamasının yaygınlaştırılabileceğini belirtiyor.

2 yorum:

İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünde artık vegan yemek servisi yapılmıyor.Bahane olarak ise yemekhanenin yeni açılması gösteriliyor ancak yemekhane 2 aydır açık ve full kapasiteyle kullanılıyor.

İyi günler, Josef Lewis, bireylere, şirketlere ve devlet kuruluşlarına% 2'lik düşük bir faiz oranıyla kredi veren bir özel borç veren. Ödeme yapmak için ödeme yapan bir sürü aile ve mali yükümlülüklerini yerine getiremeyen başkaları olduğunu biliyoruz ve bu nedenle mali restorasyon için buradayız.

İş Planlama, Ticari ve Geliştirme Finansmanı, Gayrimenkuller ve Konut Kredileri, Borç Konsolidasyon Kredileri, İşletme Kredileri, Özel Krediler, Ev Refinansmanı, Otel Kredileri, Öğrenci Kredileri vb. Gibi geniş bir yelpazede finansal hizmetler sunuyoruz. Bir kredi ile ilgilenen ve dolandırıcılıktan uzak olması halinde ..

Email: progresiveloan@yahoo.com
Metin / Çağrı: +1 (603) 786-7565 teşekkürlerYorum Gönder